Już za tydzień rusza… „Pociąg do literatury. II Herling-Grudziński Festiwal”!

Pociąg do literatury

Przypominamy, że już za tydzień – 3 i 4.09, odbędzie się festiwal „Pociąg do literatury. II Herling-Grudziński Festiwal” organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Kielcach, Ośrodek Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej oraz Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach.

Na pasjonatów literackich w każdym wieku, czekać będzie mnóstwo atrakcji: spotkania z pisarzami, warsztaty, kiermasze książek, debaty, konkursy, projekcje filmów oraz wiele innych. W tym roku wszystkie spotkania autorskie będą miały miejsce na Placu Artystów przy głównej ulicy Sienkiewicza (w sąsiedztwie stoisk wystawców).

Gorąco zachęcamy do udziału w festiwalu szczególnie, że jednym z pisarzy, którzy potwierdzili swoją obecność jest Grzegorz Kozera. Autor takich powieści jak: „Biały kafka”„Berlin, późne lato” bądź „Co zdarzyło się w Hotelu Gold”. Spotkanie autorskie odbędzie się 𝟑 września o godz. 𝟏𝟑:𝟎𝟎 (Plac Artystów).

Film z zapowiedzią nowej edycji festiwalu do obejrzenia na fb Grzegorza Kozery – TUTAJ!. Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia, będą pojawiać się na bieżąco na fb festiwalu – KILK!