„Błazen w stroju klauna” – nominacja na najlepszą „Książkę Roku 2018″ w serwisie Granice.pl

blazen w stroju klauna

Po raz kolejny książka Arka Borowika „Błazen w stroju klauna” została nominowana do udziału w plebiscycie serwisu Granice.pl. Po wygranej w konkursie na „Najlepszą książkę na jesień”, czas na „Książkę Roku 2018″!

Dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji czytać najnowszej książki Arka Borowika, krótki opis poniżej:

Błazen w stroju klauna wnikliwie obserwuje szaleństwo, do którego się doprowadzamy, często niepostrzeżenie. A przy okazji nam je wytyka i szyderczo wyśmiewa.

Arek Borowik kolejny już raz stworzył intrygujące opowieści, w których na pierwszy plan wysuwają się ludzkie namiętności – obsesyjny pęd do sławy, chciwość, ślepa zemsta, przyjaźń i lojalność.Nad wszystkimi historiami słychać gorzki chichot dochodzący z oddali, zupełnie jakby ktoś szydził z rodzaju ludzkiego. Są niebanalne oraz ponadczasowe. Powstały z inspiracji znanymi baśniami i dotykają uniwersalnych prawd na temat życia i podstawowych wartości.Zestawienie błazna z klaunem jest intrygujące nie tylko w tytule, lecz także w głębszym znaczeniu, którego odkrycie pozostawiamy Czytelnikowi.

 Błazen w stroju klauna to trzecia powieść z serii Mocna Rzecz o Namiętnościach. Tytuł – mimo iż zupełnie inny od pozostałych, koresponduje z nimi i w pewnym sensie je puentuje.

Plebiscyt trwa tylko do niedzieli, 29 stycznia 2019, do godziny 23:59. Link TUTAJ!

Serdecznie zachęcamy do głosowania!