Drogi Autorze!

Dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzasz Wydawnictwo Dobra Literatura, powierzając nam swoją książkę. Poniżej znajdziesz wskazówki, w jaki sposób możesz przekazać nam swoje dzieło, aby trafiło w odpowiednie ręce :)

    1. Prosimy o przesłanie pliku tekstowego z treścią książki (w formacie DOC lub PFD) na adres redakcja@dobraliteratura.pl. Jeśli prześlesz swoją propozycję wydawniczą na inne adresy dostępne na naszej stronie, Twój mail może po drodze zabłądzić i nie dotrzeć tam, gdzie powinien.
    2. Oprócz pliku z treścią książki dołącz do swojego maila:


      – streszczenie książki,

– kilka słów o sobie – czyli aktualny biogram,

– podpisany dokument – Klauzula informacyjna (plik do pobrania – KLIK).

Na koniec garść uwag technicznych:

– Wydawnictwo Dobra Literatura proponuje Czytelnikom mocną, wyrazistą prozę opartą na faktach, publicystykę popularnonaukową oraz literaturę piękną.

– Nie wydajemy poezji.

– Prosimy nie nadsyłać wydruków książki (a tym bardziej rękopisów i/lub jedynych oryginałów) pocztą tradycyjną. Kochamy naturę i nie wymagamy drukowania tego, co możemy przeczytać w wersji elektronicznej :)

– Nie odsyłamy i nie archiwizujemy niezamówionych tekstów.

– Odpowiadamy jedynie na wybrane propozycje. Jeśli nie odpowiedzieliśmy na Twoją – nie zrażaj się! Nie oznacza to, że Twoja książka nie jest dobra. Być może po prostu nie trafiła w profil naszego wydawnictwa.

Życzymy Ci powodzenia na Twojej drodze do wydania książki. Jeśli się na tej drodze spotkamy i pójdziemy nią wspólnie, będzie to na pewno fajna przygoda! :)

Pozdrawiamy ciepło,

podpis