Spotkanie z Sonią Raduńską

Aga Brzezińska

W piątek 18 listopada w Cafe Vademecum w Gdyni Sonia Raduńska spotkała się ze swoimi czytelnikami aby porozmawiać o swojej  najnowszej książce Solo.

Porozmawiać to chyba najlepsze określenie, ponieważ nie było tutaj opowiadania o procesie twórczym czy książce jako takiej, ale była rozmowa o nas samych, intymna, pełna dobrej i ciepłej energii.

Książka Soni została odebrana przez większość uczestniczek spotkania bardzo osobiście. Każda z pań mówiąc o książce mówiła o sobie i własnych refleksjach w oparciu o tematy poruszane w Solo. To niezwykły dar, kiedy autor pozwala czytelnikowi zaistnieć w swoim świecie jako jego integralna cząstka. Książka Raduńskiej nie ląduje na zakurzonej półce, naklejamy na nią karteczki, zaginamy rogi, by zaznaczyć co ciekawsze frazy. Książka staje się naszym przyjacielem, do którego wracamy w chwili, gdy czujemy, że potrzebujemy inspiracji i wsparcia z zewnątrz. Taka jest Sonia Raduńska. Ciepła, bezpośrednia, prawdziwa w tym co mówi i jak nam tę prawdę przekazuje. Ja jej uwierzyłam i na mojej półce książka Soni Raduńskiej ma szczególne miejsce.

W kolejce po autograf.
Czytelniczki w kolejce po autograf.
Osobista dedykacja...
Osobista dedykacja od Autorki...
...i serdeczna rozmowa.
... i serdeczna rozmowa.
Okładka SOLO
Solo Sonia Raduńska

 

 

 

 

 

 

 

SOLO

Seria: Seria z różą
ISBN: 978-83-933290-1-4
Miejsce i rok wydania: 10 października 2011
Liczba stron : 272