Spotkanie z autorami książki "Jestem kobietą"

Wydawnictwo Dobra Literatura gorąco zaprasza na Warszawskie Targi Książki, które odbędą się w dniach 13-16 maja w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

15 i 16 maja między godziną 12.00 a 16.00 miłośnicy dobrej literatury będą mogli spotkać na naszym stoisku B44 (I piętro) autorów premierowej książki „Jestem kobietą”, zakupić podpisane egzemplarze, otrzymać autografy i porozmawiać z fotografikiem Tomaszem Stefunko, który wzbogacił tekst książki swoimi fotografiami.

Jestem kobietą – autentyczne i zaskakujące historie pięciu kobiet przynależących do sopockiej grupy wsparcia, kobiecego kręgu istniejącego już od dwudziestu kilku lat. Każda z nich jest inna, mają różne doświadczenia, ale ich historie są uniwersalne. Opowiadają o narodzinach dzieci, radzeniu sobie z chorobą, o śmierci, małżeństwie, o pracy. Przede wszystkim jednak mówią o kobiecej potrzebie tworzenia trwałych związków z ludźmi, którzy nas otaczają. Związków znaczących, opartych na wzajemnym szacunku i radości przebywania z innymi. To są opowieści o kobiecej sile, odwadze, nadziei, marzeniach i wytrwałym poszukiwaniu nowych ścieżek.