JESTEM RODZICEM – WYBIERAM EMPATIĘ!

Filomata

Wydawnictwo Dobra Literatura, ma przyjemność być jednym z Partnerów konferencji – „JESTEM RODZICEM – WYBIERAM EMPATIĘ. Korzenie i skrzydła – jak wychować szczęśliwego człowieka?”.
Wydarzenie organizowane jest przez Towarzystwo FILOMATA i ma charakter ogólnopolski. Wszystkich rodziców zainteresowanych tym tematem zapraszamy 23 marca 2019 r. Cześć wykładowa odbędzie się w Centrum Edukacji i Biznesu Nowe Gliwice, przy ul. Bojkowskiej 37 w Gliwicach, natomiast lunch oraz część warsztatowa zostanie przeprowadzona w siedzibie Zespołu Szkół FILOMATA, przy ul. Bojkowskiej 20A. 

CELEM KONFERENCJI jest wyposażenie uczestników w konkretną wiedzę merytoryczną na temat tego, w jaki sposób wspierać dziecko od wczesnego dzieciństwa, po wczesną młodość, jak stworzyć w rodzinie dobre warunki dla rozwoju budowania poczucia własnej wartości, empatii, rozwoju mózgu i motywacji wewnętrznej do uczenia się i poznawania świata.

Zapraszamy na część wykładową oraz na praktyczne warsztaty!
Nie zabraknie punktu widzenia dzieci. Będzie też okazja do dyskusji oraz do skorzystania z doświadczeń prowadzących wykłady i warsztaty. Towarzystwo FILOMATA zaprosiło fachowców, za którymi stoi potężne doświadczenie i wymierne efekty w pracy z dziećmi i młodzieżą.
Będzie można też kupić książki, adekwatne do poruszanych tematów.

Szczegółowe informacje o programie i rejestracji TUTAJ!