Niespodzianka dla fanów książek Grzegorza Kozery!

kozera audiobooki

7 lutego czeka nas wielka premiera w serwisie Storytel! Książka „Berlin, późne lato” będzie dostępna także w formie audiobooka. Jest to dopiero początek niespodzianek, ponieważ 15 lutego pojawią się  „Królików Pana Boga”, natomiast 1 marca „Noc w Berlinie”
Serdecznie polecamy i czekamy z niecierpliwością!

Link do serwisu, w którym można znaleźć nie tylko audiobooki, ale również e-booki-  TUTAJ.

Berlin, późne lato

AUTOR: GRZEGORZ KOZERA, CZYTA: JANUSZ ZADURA
PREMIERA AUDIOBOOKA: 2019-02-07

Berlin, późne lato to historia o miłości teoretycznie niemożliwej, między dwojgiem ludzi, których dzieli wszystko. Opowieść o trudnych decyzjach i ich konsekwencjach, poświęceniu, zaufaniu i bezsilności jednostki wobec totalitaryzmu. Berlin, sierpień 1943 rok. Otto Peters, 45-letni wdowiec, którego syn zginął na froncie wschodnim, stara się wieść spokojne życie. Niegdyś był pisarzem, ale gdy naziści doszli do władzy, zamilkł. Pracuje w księgarni, mieszka samotnie, chce jedynie dotrwać do końca wojny. Jednak Trzecia Rzesza o nim nie zapomniała – otrzymuje propozycję pracy nad scenariuszem filmu, który ma służyć hitlerowskiej propagandzie. Wkrótce potem w jego życiu pojawia się Polka, poszukiwana przez gestapo uciekinierka z obozu koncentracyjnego. Peters, wbrew rozsądkowi, decyduje się pomóc Halinie…

Króliki Pana Boga

AUTOR: GRZEGORZ KOZERA, CZYTA: JANUSZ ZADURA
PREMIERA AUDIOBOOKA: 2019-02-15

Poruszająca opowieść o przyjaźni, miłości, cierpieniu i potrzebie bliskości. Maj 1945. Adam, Halina i Honza – rozbitkowie, którzy ocaleli z wojennej hekatomby – próbują wrócić do Polski. Niemcy skapitulowały, lecz wojna tak naprawdę się nie skończyła, a świat poukładanych wartości dawno runął. Bohaterowie niejednokrotnie przekonają się o tym podczas swojej wędrówki. „Króliki Pana Boga” są nawiązaniem do cenionej powieści Grzegorza Kozery „Berlin, późne lato”, która ukazała się w 2013 r.

 

 

Noc w Berlinie

AUTOR: GRZEGORZ KOZERA, CZYTA: JANUSZ ZADURA
PREMIERA AUDIOBOOKA: 2019-03-01

„Noc w Berlinie” to opowieść o miłości i namiętnościach w czasach totalitaryzmu, kiedy niemal każdy wybór decyduje o życiu lub śmierci. Czytelnik poznaje historię Joachima Wernera – artysty żyjącego w przedwojennych Niemczech – którego kariera zostaje przerwana, gdy władzę zdobywają naziści. Książka dopełnia „Trylogię niemiecką”, na którą składają się również dwie inne powieści Kozery, „Berlin, późne lato” i „Króliki Pana Boga”.