Konferencja „Dzieciństwo to nie wyścigi” – prelegenci cz.4

„Dzieciństwo to nie wyścigi” - Kaczmarzyk

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu kolejnego prelegenta wrześniowej konferencji „Dzieciństwo to nie wyścigi”. Dr Marek Kaczmarzyk poprowadzi wykład pod tytułem: „Pamięć w stresie”.

Wszystkich zainteresowanych konferencją  „Dzieciństwo to nie wyścigi” zapraszamy na oficjalną stronę wydarzenia – KLIKNIJ TUTAJ! Znajdą tam Państwo szczegółowe informacje takie jak: założenia konferencji, harmonogram oraz rejestracja. Serdecznie zapraszamy 21 września o godzinie 10.00 do Wyższej Szkoły Menadżerskiej w Warszawie!

Marek Kaczmarzyk

„Dzieciństwo to nie wyścigi” - Marek Kaczmarzyk

Nauczyciel i wykładowca, biolog, neurodydaktyk i memetyk, popularyzator nauki, twórca podręczników i programów szkolnych. Autor artykułów i książek z zakresu biologicznych i memetycznych kontekstów kształcenia. Proponuje spojrzenie na proces edukacji przez pryzmat podłoża biologicznego, szczególnie najnowszych osiągnięć neuronauk. Od roku 2000 prowadzi Pracownię Dydaktyki Biologii (Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Uniwersytet Śląski).

Nakładem Wydawnictwa Dobra Literatura ukazały się książki: “Szkoła neuronów. O nastolatkach, kompromisach i wychowaniu” oraz “Unikat. Biologia wyjątkowości”.