Przemoc emocjonalna – jeden z najbardziej niedocenianych problemów społeczeństwa XXI wieku

Przemoc emocjonalna

Jeśli jeszcze nie mieliście styczności z najnowszą książką Wernera Bartensa, to zdecydowanie warto nadrobić zaległości. „Przemoc emocjonalna” jak wskazuje sam tytuł, dotyczy problemów z którymi boryka się spora część naszego społeczeństwa. Poniżenie, pogarda, brak miłości – na szczęście, coraz częściej zaczynamy o nich mówić.
Jeśli chcecie wiedzieć jak rozpoznać osoby stosujące przemoc emocjonalną, a co ważniejsze dowiedzieć się jak można się przed nią bronić – zachęcamy do lektury. LINK do książki TUTAJ!

Poniżej przedstawiamy fragment recenzji ze strony Autorzy 365″ – całość do przeczytania TUTAJ!

Najważniejszym przesłaniem książki jest to, aby wszystkich ludzi, a zwłaszcza dzieci konfrontować z „życzliwymi stereotypami”. Są trzy rzeczy, które powinniśmy przekazać naszym dzieciom, a mianowicie troszczyć się, dzielić i kochać.

Zachęcam do sięgnięcia po lekturę tej książki. Jest to doskonały poradnik, z rozdziałami poświęconymi pewnym sytuacjom życiowym, czy to w pracy, czy dotyczącym partnerstwa, a nawet dzieciństwa. W wielu prawdziwych studiach przypadków została świetnie zilustrowana przemoc emocjonalna. Na końcu każdego rozdziału kluczowe przesłanie – streszczenie całego zagadnienia. Ta książka spełnia swoje zadanie polegające na bardzo dobrym informowaniu o problemie.