„Sekielski o nałogach” – rozmowa z Grzegorzem Kozerą

Grzegorz Kozera
Serdecznie polecamy rozmowę Marka Sekielskiego z pisarzem Grzegorzem KozerąKLIK. Temat bardzo ważny – uzależnienie oraz powieść, będąca zapisem drogi wychodzenia z alkoholowego piekła. Mowa tutaj o książce wydanej nakładem naszego wydawnictwa – „Biały Kafka”.
 

Biały Kafka

Gorzka i ironiczna opowieść o alkoholowym uzależnieniu zdegradowanego dziennikarza. Jedyną wartością, która może ocalić bohatera z pijackiego piekła, jest miłość. Tylko czy w alkoholowym zatraceniu, wśród wielu spotykanych przypadkowo kobiet, bohater potrafi odnaleźć tę jedną, którą naprawdę pokocha?
 
Tak więc kobiety i alkohol, a gdybym chciał być trywialny i wulgarny, co zdarza mi się w końcu nierzadko, powiedziałbym bez skrupułów – dupy i gorzała. Kobiety i alkohol, dupy i gorzała, oto one, „te dwie są miłości i dwie śmierci moje”. To Lechoń, zacytowałem jednego z moich młodzieńczych mistrzów, budzącego mój podziw nie tyle swoją niemodną poezją, ile tym, że z tęsknoty i samotności ów okularnik w garniturku skutecznie skoczył z okna wieżowca w Nowym Jorku.
 
 
Ta oraz inne książki autorstwa Grzegorza Kozery, dostępne są w naszej księgarni internetowej Literatura Inspiruje – KLIK! Natomiast zwolenników ebooków oraz audioboooków, zapraszamy do serwisów takich jak: Virtualo, Stortel, Legimi, bądź Audioteka.